انتشار بازی Halo Infinite برای ایکس باکس وان

انتشار بازی Halo Infinite برای ایکس باکس وان

انتشار بازی Halo Infinite برای ایکس باکس وان

چند روز پیش شایعه‌های منتشر شد مبنی بر اینکه پس از تاخیر خوردن بازی Halo Infinite، استودیو ۳۴۳ اینداستریز تصمیم دارد تا قید انتشار آن روی ایکس‌ باکس وان را بزند و صرفا روی نسخه‌ای مخصوص نسل بعد تمرکز کند. با این حال به‌نظر می‌رسد که این شایعه واقعی نیست و اتفاق نخواهد افتاد.

اخیرا یکی از بازیکنان حرفه‌ای هیلو به اسم Snip3down، توییتی منتشر کرد و گفت که اخیرا شایعه‌های زیادی مبنی بر تاخیر خوردن بازی تا سال ۲۰۲۲ به‌گوش می‌رسند و به‌نوعی خواستار جواب از سازندگان در این مورد شد. در جواب این توییت، جان جانسزیک، مدیر جامعه کاربران در استودیو ۳۴۳ اینداستریز، اعلام کرد که این استودیو هیچ برنامه‌ای برای تغییر دادن تاریخ انتشار فعلی بازی در سال ۲۰۲۱ ندارد و همچنین قرار نیست پلتفرم‌های مقصد بازی هم دست‌ خوش تغییر شوند. وی همچنین اعلام کرد که هدف سازندگان، ارائه بهترین تجربه ممکن از بازی روی تمامی پلتفرم‌ها است.

با توجه به این جواب، می‌توان گفت که کاربران ایکس‌ باکس وان نباید نگران منتشر نشدن بازی روی کنسول خودشان باشند و هیلو اینفینیت، کماکان طبق برنامه‌ریزی قبلی، قرار است روی ایکس‌ باکس وان، ایکس باکس سری ایکس و پی‌سی منتشر شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.