تریلر بخش کریر بازی فیفا ۲۱

تریلر بخش کریر بازی فیفا 21

تریلر بخش کریر بازی فیفا ۲۱

الکترونیک آرتز طی روز‌های گذشته، اطلاعات و تریلر‌های مختلفی از فیفا ۲۱ منتشر کرده که در جدید‌ترین آن‌ها، شاهد نمایش Career Mode بازی هستیم؛ بخشی که همیشه جزو قسمت‌های آفلاین محبوب فیفا بوده ولی طی سال‌های گذشته، آنطور که باید و شاید تغییراتی نداشته است.

 

همانطور که قبلا هم اعلام شده بود و در تریلر هم دیدیم، بخش کریر فیفا ۲۱ این امکان را فراهم می‌کند تا بازیکنان کنترل بیش‌تری روی شبیه‌سازی مسابقات داشته باشند. در واقع قبلا، شما یا باید بازی را کامل خودتان بازی می‌کردید یا اینکه با شبیه‌سازی آن را به پایان می‌رساندید؛ حال امسال قادر خواهید بود تا وارد حالت شبیه‌سازی شوید و هر زمان که حس کردید لازم است خودتان کنترل تیم را در دست بگیرید، مسابقه را شخصا ادامه دهید. همچنین امکان تعویض دستی بازیکنان و مواردی از این دست هم در حالت شبیه‌سازی فراهم شده است.

 

بخش کریر فیفا ۲۱، همچنین امکانات بیش‌تری برای تمرین دادن به تیم و مدیریت آن در نظر گرفته است؛ از بهبود‌های سیستم نقل و انتقالات گرفته تا امکان تعیین تمرین‌هایی که مثلا به موجب آن‌ها، می‌توانید از بازیکنان‌تان در پست‌های جدیدی هم استفاده بهتری کنید. برای مثال، ممکن است یک بازیکن در پست هافبک راست مثل جیدن سانچو داشته باشید و بخواهید او را به یک مهاجم نوک تبدیل کنید. با تمرینات جدیدی که در بازی در نظر گرفته شده‌اند، این امکان را خواهید داشت تا وی را برای بازی در این پست هم آماده کنید.

 

 

http://dl.sabagame.ir/dl/media/2020/08/fifa%2021%20k%20%28SabaGame%29.mp4

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.