دانلود تریلر جدید بازی Ghostrunner

دانلود تریلر جدید بازی Ghostrunner

دانلود تریلر جدید بازی Ghostrunner

 

استودیو One More Level و شرکت All In Games به‌ تازگی تریلر و اسکرین‌ شات‌های تازه‌ای را برای بازی اکشن و سایبر پانک جدید خود به نام Ghostrunner منتشر کرده‌اند. در این تصاویر می‌توان جوانب بیشتری از گیم‌پلی اول شخص این بازی جذاب و هیجان انگیز را مشاهده کرد. علاوه‌بر این، ظاهراً در تاریخ ۱۵ سپتامبر (سه شنبه ۲۵ شهریور) و در جریان رویداد PAX Online «اخبار بزرگی» در ارتباط با این بازی منتشر خواهد شد.

 

معرفی رسمی بازی

Ghostrunner یک بازی هاردکور و اول شخص با یک گیم‌ پلی اکشن و بسیار سریع است که در یک محیط سایبرپانک و پسا آخر الزمانی جریان دارد. در بازی Ghostrunner دنیای انسان‌ها به‌ واسطه‌ی طوفان‌ های بسیار بزرگ به‌کلی از بین رفته است و کسانی که از این حادثه جان سالم به‌ در برده‌اند در یک شهر که به‌ شکل برجی غول‌ پیکر توسط شخصی به‌نام The Architect ساخته شده است، زندگی می‌کنند. حالا هم کنترل آخرین شهر انسان‌ها را گروهی به‌نام The Keymaster برعهده گرفته‌اند که به‌واسطه‌ی آن، خشونت، فقر و بحران آن‌جا را فرا گرفته است. شما هم در نقش یک جنگجوی قدرتمند سایبر باید به بالاترین نقطه‌ی این برج برسید و شهر را از چنگ این گروه آزاد کنید. در این راه از سازه‌ها و موانع متعدد و متنوعی نیز عبور خواهید کرد.

 

دانلود تریلر جدید بازی Ghostrunner

خیابان‌های این برج مملو از خشونت و تهدیدات خطرناک بوده و چالش‌های دشواری در مسیر حرکت شما ایجاد شده است. دشمنان خود را با استفاده از شمشیر کاتانای ویژه و قدرتمند خود به دو نیم تقسیم کرده و با حرکات و سرعت فوق بشری خود از کنار گلوله‌ هایی که به سمت شما شلیک می‌شوند عبور کنید.»

 

«مکانیزم ازبین‌بردن دشمنان تنها با یک حرکت شمشیر کاتانا موجب شده تا گیم‌پلی این بازی بسیار سریع و هیجان انگیز به نظر برسد. Ghostrunner تجربه انفرادی و منحصربه‌فردی را به بازیکن ارائه می‌کند که جریان بسیار سریع، مبارزات خشن و دنیای متفاوت این بازی با تلفیق ژانر علمی تخیلی و مضامین پسا آخرالزمانی از مشخصه‌های اصلی آن هستند.»

 

پلتفرم های قابل بازی

بازی Ghostrunner قرار است در سال جاری روی پی سی، ایکس ‌باکس وان و پلی ‌استیشن ۴ عرضه شود. هنوز صحبتی درباره‌ی کنسول‌های نسل بعدی نشده اما این احتمال بسیار زیاد است که بسیاری از بازی‌هایی که در ماه‌های آینده عرضه می‌شوند، برای کنسول‌های نسل بعد هم راهی بازار شوند

http://dl2.sabagame.ir/Media/2020/08/Trial%20Ghostrunner%20(SabaGame).mp4

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.