دانلود تریلر جدید بازی Scarlet Nexus با معرفی کارکتر ها

دانلود تریلر جدید بازی Scarlet Nexus با معرفی کارکتر ها

دانلود تریلر جدید بازی Scarlet Nexus با معرفی کارکتر ها

بندای نامکو در خلال رویداد Gamescom: Opening Night Live 2020 تریلر جدید از بازی Scarlet Nexus را به نمایش گذاشت. در این ویدیو پروتاگونیست داستان این بازی را به همراه نیروهای فراطبیعی خود درکنار سایر کاراکترهای جدیدی که قبلاً ندیده بودیم، مشاهده می‌کنیم. آن‌ها درکنار هم و علیه نیروهای بیگانه‌ای که از آسمان به سوی آن‌ها حمله‌ور شدند، مبارزه می‌کنند.

یکی از شخصیت‌های جدید و جالبی که در این ویدیو دیده می‌شود، کاراکتر مؤنث و توانمندی است که با استفاده از قدرت کنترل ذهن خود، قادر به ایجاد یک بدل از شخصیت خود خواهد بود. این ویدیو شماری از قدرت‌های ماورائی کاراکترها و همچنین نسخه‌های ارتقاء یافته‌ای از Yuito که ظاهراً بعدها و در جریان بازی قفل گشایی می‌شود را به تصویر می‌کشد.

Scarlet Nexus اولین‌بار در ماه می سال جاری میلادی معرفی شده و تیمی از توسعه‌دهندگان Tales of Symphonia به سرپرستی Kenji Anabuki به‌عنوان کارگردان بازی مشغول ساخت آن هستند. وی سابقه فعالیت در بازی‌هایی مانند Symphonia، Abyss، Vesperia، Xillia و Xillia 2 را در کارنامه دارد. بازی Scarlet Nexus، یک بازی شرقی با طراحی‌های انیمه‌ ای است که بازیکنان را در نقش مبارز‌هایی قرار می‌دهد که باید با یک نیروی فرازمینی مبارزه کنند.

Scarlet Nexus برای عرضه در سال ۲۰۲۱ برنامه‌ریزی شده است. پلتفرم‌های پی سی، پلی‌ استیشن ۴، پلی‌ استیشن ۵، ایکس‌ باکس وان و ایکس‌ باکس سری ایکس این بازی را دریافت می‌کنند. Scarlet Nexus جزء بازی‌هایی است که از قابلیت اسمارت دلیوری در کنسول‌های ایکس‌ باکس برخوردار خواهد بود.

 

“تریلر این ویدیو به دلیل کپی رایت قرار نخواهد گرفت. تریلر این بازی را میتوانید در کانال یوتیوب صبا گیم مشاهده فرمایید”

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.