دانلود تریلر جدید Crysis Remastered

دانلود تریلر جدید Crysis Remastered

دانلود تریلر جدید Crysis Remastered

بازی Crysis Remastered در تاریخ ۲۸ شهریور ماه برای کامپیوتر، پلی ‌استیشن ۴ و ایکس ‌باکس وان عرضه می‌شود. در این‌ میان یکی از مواردی که کاربران را نگران کرده بود، عدم پیشرفت نسبت‌به نسخه اصلی بود. دراین‌میان با تأخیر خوردن نسخه ریمستر بازی کرایسیس، ظاهرا استودیو سیبر اینتراکتیو، سازنده کرایسیس ریمسترد، توانسته است پیشرفت‌های گرافیکی قابل قبولی را روی بازی اعمال کند.

به‌ تازگی ویدیو مقایسه گرافیکی جدیدی از بازی Crysis Remastered منتشر شده که پیشرفت‌های گرافیکی این نسخه نسبت‌ به نسخه اصلی را نشان می‌دهد که در سال ۲۰۰۷ منتشر شده بود. همچنین در بخش‌هایی از تریلر، شاهد جلوه‌های بصری بازی در حالت ری‌ تریسینگ هستیم. درواقع کرایسیس ریمسترد اولین بازی ویدیویی است که از این ویژگی برای ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ استفاده می‌کند. همچنین بازی از رزولوشن ۸K هم پشتیبانی می‌کند.

در جریان تریلر منتشر شده شاهد بهبود نور پردازی‌ها، افکت‌های حاصل از انفجار و همچنین بهبود تکسچر اثرات ذرات داخل محیط هستیم. از دیگر اخبار حول این بازی هم می‌توان به اجرای کرایسیس ریمسترد روی ایکس‌باکس وان ایکس و توضیحات دیجیتال فاندری اشاره کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.