دانلود تریلر جدید Steel Dawn Recruitment بازی Fallout 76

دانلود تریلر جدید Steel Dawn Recruitment بازی Fallout 76

دانلود تریلر جدید Steel Dawn Recruitment بازی Fallout 76

طبق جدیدترین تریلری که از محتوای رایگان و جدید بازی Fallout 76 منتشر شده، قرار است گروهی به‌نام Dark Brotherhood به بازی اضافه شود که ظاهرا نقش بسیار جدی و مهمی در این محتوای جدید ایفا خواهند کرد. در این تریلر برای اولین‌بار از سری مأموریت‌های جدید که Steel Dawn نام دارند، رونمایی شد. همچنین محل وقوع این مأموریت‌ها قرار است منطقه‌ی آپالاچیا در شرق آمریکا باشد و هدف آن پاک‌سازی ایالت ویرجینیای غربی است.

«Steel Dawn درواقع اولین چپتر از سری مأموریت‌های جدید Brotherhood است که به‌ صورت رایگان برای همه‌ی کاربران بازی Fallout 76 عرضه خواهد شد. داستان آن درباره‌ی جنگجویی سرسخت (یا Paladin: همان پهلوان در اساطیر پارسی) به‌نام لیلا رحمانی است که همراه سربازانش از ایالت کالیفرنیا به منطقه‌ی آپالاچیا در ویرجینیای غربی آمده است. بازیکنان می‌توانند برای کسب پیروزی با گروه‌های رقیب در آن منطقه همکاری یا علیه آن‌ها اقدام کنند.

شما می‌توانید به مناطق مسکونی در این منطقه سر بزنید و در آن‌جا NPC‌ های جدیدی را ملاقات و سلاح‌ها و زره‌های قدرتمندی را از زرادخانه‌ی گروه Brotherhood آزاد کنید. به مأموریت آن‌ها در بازسازی جامعه بپیوندید و کمک کنید تا فناوری‌ های ارزشمند آن‌جا به‌دست گروه شما برسد. درنهایت، این شما هستید که تصمیم خواهید گرفت این فناوری‌ها به‌چه‌منظور استفاده شوند.» در ادامه میتوانید تریلر این بازی مهیج را تماشا کنید.

 

 

http://dl2.sabagame.ir/Media/2020/10/Trailer%20Steel%20Dawn%20Recruitment%20(SabaGame).mp4

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.