دانلود ویدیو گیم ‌پلی بخش مولتی پلیر بازی Gears 5 روی ایکس باکس سری اس

دانلود ویدیو گیم ‌پلی بخش مولتی پلیر بازی Gears 5 روی ایکس باکس سری اس

دانلود ویدیو گیم ‌پلی بخش مولتی پلیر بازی Gears 5 روی ایکس باکس سری اس

بالاخره پس از مدت‌ها انتظار و شایعات فراوان در فضای مجازی، مایکروسافت از دومین کنسول از خانواده نسل نهم خود تحت عنوان ایکس باکس سری اس رونمایی کرد. این کنسول که درواقع برادر کوچکتر و ضعیف‌تر ایکس باکس سری ایکس است، با برچسب قیمت ۲۹۹ دلار از تاریخ ۲۰ آبان در دسترس علاقه‌مندان خود قرار می‌گیرد.

 

ایکس باکس سری اس تنها قادر است بازی‌ها را به‌صورت دیجیتالی و با رزولوشن ۱۴۴۰P اجرا کند. اگرچه قیمت نهایی کنسول برای طیف وسیعی از افرادی که علاقه دارند بازی‌های نسل نهم را تجربه کنند، مناسب است، اما کماکان بسیاری تولید یک کنسول با این مشخصات برای رقابت در نسل نهم را منطقی و قابل توجیه نمی‌دانند.

حال اما در جدیدترین اخبار بازی، مایکروسافت برای نمایش قدرت کنسول ایکس باکس سری اس و جلب کردن توجه عموم به آن، دست‌به کار شد. درحالیکه تا پیش از این به‌صورت رسمی تایید شده بود که بازی شوتر و پرطرفدار انحصاری مایکروسافت یعنی Gears 5 روی ایکس باکس سری ایکس با نرخ ۱۲۰ فریم برثانیه اجرا می‌شود، ردموندی‌ها ساعاتی پیش با انتشار ویدیویی نشان دادند که کنسول سری اس نیز تا این حد توانایی و قدرت لازم را دارد.

 

در ادامه شما را به تماشای ویدیو گیم‌ پلی حالت چندنفره بازی Gears 5 با نرخ ۱۲۰ فریم برثانیه روی کنسول ایکس باکس سری اس دعوت می‌کنم تا بیشتر با توانایی‌های این کنسول آشنا شوید.

http://dl2.sabagame.ir/Media/2020/09/GamePlay%20Gears%205%20(SabaGame).mp4

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.