سونی: عمر پلی استیشن ۴ هنوز به پایان نرسیده‌است

سونی: عمر پلی استیشن ۴ هنوز به پایان نرسیده‌است

سونی: عمر پلی استیشن ۴ هنوز به پایان نرسیده‌است

رئیس تیم بازاریابی پلی استیشن در جدیدترین اظهار نظر خود اعلام کرد تا پایان چرخه عمر PS4 هنوز زمان زیادی باقی ماند و عناوینی برای این کنسول در آینده عرضه خواهد شد. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

بر خلاف مایکروسافت که وعده داد تا چند سال بازی‌های زیادی را به صورت میان نسلی روانه بازار می‌کند و به حمایت خود از ایکس باکس وان ادامه می‌دهد، کمپانی رقیب او سونی به روند سنتی و قدیمی خود مبنی بر عرضه بازی‌های فرست پارتی برای کنسول جدید خود پایبند مانده‌است. بازی‌هایی نظیر Marvel’s Spider-Man: Miles Morales ،Gran Turismo 7 و Ratchet and Clank: Rift Apart از عناوینی هستند که عرضه انحصاری آن‌ها برای کنسول PS5 تایید شده‌است. به نظر می‌رسد سونی تمام تمرکز خود را وقف نسل بعدی کرده تا بتواند به عملکرد موقیت آمیز خود ادامه دهد.

با تمامی این اوصاف اما، به نظر می‌رسد PS4 به پایان راه خود نرسیده‌است. این کنسول با عرضه عناوین انحصاری قدرتمندی همچون The Last of Us Part 2 و Ghost of Tsushima می‌تواند یک پایان رویایی را برای خود رقم بزند اما، طبق صحبت‌های رئیس تیم بازاریابی پلی استیشن هنوز کار سونی با این کنسول تمام نشده‌است.

سونی عمر پلی استیشن ۴ هنوز به پایان نرسیده‌است

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.