عقب افتادن تاریخ عرضه بازی Dirt 5

عقب افتادن تاریخ عرضه بازی Dirt 5

عقب افتادن تاریخ عرضه بازی Dirt 5

 

در صنعت بازی‌های ویدیویی همواره آثار ریسینگ از جایگاه ویژه‌ای برخوردار بوده است. اگر به گذشته نگاهی کنیم سری نید فور اسپید (Need For Speed) همواره یکی از موفق‌ ترین بازی‌‌های این سبک به‌ حساب آمده و در سال‌ های اخیر نیز فورتزا و گرن توریسمو گل سرسبد بازی‌ های ریسینگ هستند.

دراین‌میان استودیوی کدمسترز در سال ۱۹۹۸ اولین نسخه از مجموعه Colin McRae Rally را روانه بازار کرد؛ اثری که با گذشت زمان تحت عنوان Dirt به کار خود داد.

بازی Dirt 5 قرار بود در تاریخ ۱۸ مهر (۹ اکتبر) برای پلتفرم‌های پی سی و همچنین کنسول‌های ایکس‌ باکس وان، پلی‌ استیشن ۴ منتشر شود. حال اما در جدیدترین اخبار بازی، به‌نظر می‌رسد علاقه‌مندان برای تجربه این بازی باید یک هفته بیشتر منتظر بمانند.

ساعاتی پیش استودیوی کدمسترز در حساب رسمی توییتر خود بدون بیان هیچ دلیلی اعلام کرد که بازی Dirt 5 در تاریخ ۲۵ مهر (شانزده اکتبر) عرضه خواهد شد. البته باید توجه داشته باشید افرادی که نسخه Amplified Edition بازی را خریداری کرده‌اند، سه روز زودتر از زمان انتشار رسمی بازی، می‌توانند Dirt 5 را تجربه کنند.

بازی Dirt 5 علاوه‌بر کنسول‌‌های نسل هشتم و سرویس گوگل استیدیا، قرار است برای پلی‌ استیشن ۵ و ایکس‌ باکس سری ایکس با نرخ ۱۲۰ فریم بر ثانیه نیز روانه بازار شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.