مسابقات تابستانی لیگ Overwatch آغاز شد

مسابقات تابستانی لیگ Overwatch آغاز شد

مسابقات تابستانی لیگ Overwatch آغاز شد

هر سال لیگ‌ها و مسابقات تابستانی میزبان بازی‌های بسیار زیادی است که در پی آن بازیکنان با انواع و اقسام مسابقات و سبک‌های جدیدی که به بازی‌های مورد علاقه خود اضافه شده‌اند سرگرم می‌شوند. تابستان امسال قطعا با سال‌های گذشته تفاوت‌های بسیار زیادی دارد چرا که ویروس منحوس کویید-۱۹ (کرونا) باعث تعطیلی جهانی شده و دیگر شاهد رویدادهای حضوری خاص ( حداقل تا ریشه‌کن شدن این بیماری) نخواهیم بود. در عوض بسیاری از کمپانی‌ها، شرکت‌ها و استودیوهای سازنده تصمیم گرفته‌اند تا لیگ‌ها و مسابقات سالیانه خود را در قالب یک رویداد تابستانی به عناوین خود اضافه کنند و برای آن هم جوایز با ارزشی در نظر گرفته‌اند.

بازی Overwatch نیز از این قاعده مستثنی نیست و امسال در رویداد تابستانی لیگ Overwatch چالش‌های جدید، مودهای قابل بازی جدید و صد البته جوایز باارزش جدید در انتظار بازیکنان است و این لیگ رسما از امروز کار خود را آغاز کرده و تا ۲۰ روز دیگر ادامه خواهد داشت. در کنار اضافه شدن پوسته جدید برای کاراکترهای Pharah، Echo، Doomfist و Brigitte از emote های جدید هم رونمایی شده است که فضای بازی را جذاب‌تر از قبل می‌کند. چالش‌های هفتگی جدید به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا تا پوسته جدید و خاصی را برای کاراکترهای Bastion، Tracer و Orisa دریافت کنند. بازیکنان برای دریافت این پوسته‌ها باید ۹ پیروزی در مودهای Competitive، Quick Play و Arcade بدست آورند.

به‌دنبال شیوع ویروس کرونا در چین، بلیزارد مسابقات برنامه‌ریزی شده اورواچ در این کشور را به‌صورت کامل لغو کرده است. مسابقات قرار بود که در ماه‌های فوریه و مارس برگزار شود و شانگهای برای اولین‌بار میزبان این رویدادها بود که ابا این اتفاق، طبق آخرین اخبار بازی، بلیزارد در توئیتر بیانیه‌ای منتشر کرده و اعلام کرد که برای محافظت از سلامتی و ایمنی بازیکنان، تمامی این رویدادها لغو شده است.

ما تصمیم گرفتیم که به‌منظور حفظ سلامتی و ایمنی بازیکنان، هواداران و کارکنان خود، مسابقات ماه فوریه و مارس را در چین لغو کنیم. ما امیدواریم که سال جدید برای هواداران، سالی پر از سلامتی و ایمنی باشد و برای برگزاری رویدادهای لیگ اورواچ در فصل‌های بعد در چین همچنان شگفت‌زده هستیم. اطلاعات بیشتری در مورد زمان و مکان برگزاری مسابقات کنسل شده، در روزهای بعد منتشر خواهد شد.

در پی لغو شدن مسابقات، چندین تم همچون Guangzhou Charge و Shanghai Dragons بازیکنان و کارکنان خودشان را به‌ کره‌جنوبی منتقل کرده‌اند. مسابقات قرار بود که ۱۵ تا ۱۸ فوریه برگزار شود و حال باید منتظر بمانیم تا زمان‌بندی جدید بلیزارد برای مسابقات لغو شده اعلام شود.

لیگ اورواچ در فصل ۲۰۲۰ از ۸ فوریه در سالن همرشتین نیویورک سیتی و به‌میزبانی New York Excelsior شروع خواهد شد. در این مسابقات تیم‌هایی همچون Toronto Defiant، Paris Eternal، New York Excelsior، Boston Uprising و London Spitfire باهم رقابت خواهند کرد. همچنین قرار است که توسعه دهنده بازی بروزرسانی جدیدی برای بازی ارائه کند و آن را برای تمامی پلتفرم‌های حاضر منتشر خواهد کرد.

مسابقات تابستانی لیگ Overwatch آغاز شد

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.