کلیپ پابجی بازی کردن با کیبورد کوچک مخصوص گیم

کلیپ پابجی بازی کردن با کیبورد کوچک مخصوص گیم

کلیپ پابجی بازی کردن با کیبورد کوچک مخصوص گیم

یک نوع مدل از کیورد های کوچیک و جمع و جور مخصوص بازی کیبورد راک اسپیس مدل RGA0004 می باشد که در ادامه آن را با هم بررسی خواهیم کرد.

وقتی از کیبورد معمولی برای بازی کردن استفاده کنیم عمر مفید کیبورد کاهش می‌یابد و خیلی زودتر از چیزی که تصورش را بکنیم ناچار به تعویض کیبورد می‌شویم. به‌همین خاطر گیمرهای حرفه‌ای ترجیح می‌دهند کیبوردی مخصوص بازی کردن داشته باشند که هم ازنظر سخت افزاری و امکانات برای بازی کردن بهینه شده باشد و هم مثل کیبورد‌های معمولی عمر مفید کلید‌های آن زود به پایان نرسد. کیبورد مخصوص بازی راک اسپیس مخصوص بازی با دست چپ طراحی شده و عمر کلید‌های آن بالاست.

وقتی با شور و حرارت بالایی مشغول بازی هستید، گاهی لازم می‌شود چند کلید را با هم فشار دهید. اگر کیبوردی معمولی در اختیار داشته باشید وقتی از تعداد مشخصی، تعداد کلید بیشتری را همزمان فشار دهید، کیبورد قفل کرده و دیگر عمل نمی‌کند. کیبورد RGA0004 دارای قابلیت ضد قفل است. این قابلیت باعث می‌شود، دیگر با زدن کلیدهای کیبورد به شکل همزمان کیبورد قفل نشود. تعداد کلید‌های این کیبورد ۳۵ عدد بوده و دارای اتصال بی‌سیم است. این کیبورد دارای نور پس‌زمینه نیز هست که به‌ شما در نور پایین محیط نیز کمک می‌کند. این محصول دارای پورت مجزا برای ماوس و کیبورد بوده و قابلیت اتصال به گوشی را نیز دارد.

در ویدیو زیر پلی دادن با کیبورد های مخصوص گیم در بازی پابجی را مشاهده خواهید کرد.

فروش ویژه این نوع کیبورد ها به زودی در سایت صبا گیم آغاز خواهد شد…

 

http://dl.sabagame.ir/dl/media/2020/08/KeyBord%20Gaming%20Small%20%28SabaGame%29.txt

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.