تریلر جدید بازی ۱۳ Sentinels: Aegis Rim

تریلر جدید بازی 13 Sentinels: Aegis Rim

تریلر جدید بازی ۱۳ Sentinels: Aegis Rim

عجب‌ترین نکته در میان بازی‌های شرقی که اصولا شناخته شده نیستند، این است که سازندگان آن‌ها تصمیم می‌گیرند تا یک نسخه غربی از بازی‌های خود بسازند تا طرفداران بیشتری جذب کنند. بازی‌هایی همچون سری بازی Yakuza که در شرق و غرب این کره خاکی طرفداران بسیار زیادی دارد، موفقیت‌های زیادی هم در کشورهای دیگر بدست می‌آورد؛ اما در خصوص بازی‌های شرقی ناشناخته این روند چگونه است؟ خب بازی ۱۳ Sentinels: Aegis Rimا از آن دسته عناوینی است که امید دارد با روایت داستان متفاوت و حفظ هنر و فرهنگ ژاپنی، از قاعده و قانون سری بازی یاکوزا پیروی کند. در همین راستا سازنده این بازی تریلر جدیدی منتشر کرده است تا بازیکنان با محیط و داستان بازی تا حدودی آشنا شوند.

داستان این بازی در خصوص ۱۳ کاراکتری است که خلبانان آزمایشی Sentinel هستند تا با آماده کردن خود به مقابله با the kaiju که یک بیگانه رباتی است بپردازند. بسته به این موضوع که آن‌ها چطور می‌خواهند با این بیگانه رباتیک مبارزه کنند، دنیای انسان‌ها نیز به عملکرد آن‌ها چشم امید بسته است. در این بازی هرکدام از ۱۳ شخصیت‌ها عملکرد متفاوتی با یکدگیر خواهند داشت که کلید اصلی شکست دادن این بیگانه به خصوصیت و ویژگی‌شان بستگی دارد.

بازی ۱۳ Sentinels: Aegis Rim در تاریخ سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ ( ۲۲ سپتامبر ۲۰۲۰) برای کنسول پلی‌ استیشن ۴ در دسترس قرار خواهد گرفت. بدلیل مشکلات صداگذاری نسخه غربی، این بازی با دو هفته تاخیر مواجه شد که به نظر می‌رسد تیم سازنده تمام تلاش خود را خواهد کرد تا رضایت طرفداران را بدست آورد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.