دانلود تریلر جدید بازی Watch Dogs Legion

دانلود تریلر جدید بازی Watch Dogs Legion

دانلود تریلر جدید بازی Watch Dogs Legion

Watch Dogs Legion را می‌توان یکی از بازی‌های مورد انتظار یوبی سافت دانست که در تاریخ هشت آبان ماه (۲۹ اکتبر) برای کامپیوتر، پلی ‌استیشن ۴ و ایکس ‌باکس وان عرضه می‌شود. همچنین نسخه نسل بعد آن هم با عرضه کنسول‌های نسل نهم در دسترس قرار می‌گیرد.

 

طبق جدیدترین اخبار بازی، در ابتدا یک ویدیو موسیقی و نحوه موشن کپچر آن در بازی Watch Dogs Legion به‌نمایش درآمد. با این‌حال مورد مهم، تریلر گیم‌ پلی بازی بود که پس از آن نمایش داده شد. در جریان بازی واچ داگز لیجن، بازیکنان می‌توانند هدایت کاراکترهای متعددی را برعهده بگیرند. هر کاراکتی ویژگی منحصربه‌فردی دارد که می‌توانید مطابق با سلیقه خود، از آن‌ها استفاده کنید. با این‌حال باید حواس خود را جمع کنید، زیرا اگر شخصیت مورد نظر کشته شود، به‌صورت کامل از تیم شما خط خواهد خورد.

 

نکته‌ ی جالب به تریلر گیم‌پلی بازی Watch Dogs Legion، به سیزن‌ پس آن مربوط می‌شود؛ جایی‌که ایدن پیرس، قهرمان نسخه اول، به‌عنوان یک کاراکتر قابل بازی در اختیار کاربران قرار داده می‌شود. در این نسخه شاهد نسخه پیرتر ایدن پیرس خواهیم بود. در ادامه می‌توانید تریلرهای موسیقی و گیم‌ پلی بازی Watch Dogs Legion را تماشا کنید.

 

http://dl2.sabagame.ir/Media/2020/09/Trailer%20Watch%20Dogs%20Legion%20(SabaGame).mp4

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.