مجموعه‌ ی Dark Souls بر روی pc تخفیف خواهد داشت

مجموعه‌ی Dark Souls بر روی pc تخفیف خواهد داشت

مجموعه‌ ی Dark Souls بر روی pc تخفیف خواهد داشت

 

کدهای استیم برای سری Dark Souls در حال حاضر با فروش جدید Humble تخفیف می‌گیرند.

با اخبار پیش بینی شده‌ی الدن رینگ در ماه‌های آینده، زمان بهتری برای ورود به مجموعه‌ی دوست داشتنی Dark Souls وجود ندارد. خوشبختانه، با تخفیف Humble شما می‌توانید تمام بازی‌ها و بسته‌های الحاقی را با قیمت خوبی بخرید. اگر می‌خواهید این سه گانه را بخرید، کافیست فقط ۵۱/۲۲ دلار پرداخت کنید.

 

ورژن Dark Souls Remastered در حال حاضر به ۲۰ دلار کاهش یافته است. این ریمستر به بازی، چهره‌ی تازه‌ای می‌دهد. بازی اکنون با کیفیت ۴K و ۶۰ فریم بر ثانیه اجرا می‌شود و این با تغییرات در بخش چند نفره‌ی آنلاین اتفاق می‌افتد. در حال حاضر، با سرورهای اختصاصی، تا ۶ پلیر می‌توانند در آن واحد در یک جهان باشند. این با نسخه‌ی اصلی که تا ۴ نفر را پوشش می‌داد، تفاوت دارد.

خیلی‌ها نسخه‌ی اصلی را از بهترین‌ بازی‌ها می‌دانند. در گیم اسپات به نسخه‌ی اصلی امتیاز ۹/۵ از ۱۰ داده شده و این به علت عملکرد فریم ریت بود که در نسخه‌ی ریمستر شده، برطرف شد.

با مکانیک و سیستم‌ منحصر به فرد، مایه‌ی ننگ این مجموعه به حساب می‌آید، چیزی که دو نسخه‌ی دیگر ندارند. اما به هر حال در بررسی سایت به آن امتیاز ۹ از ۱۰ داده شده که بازی خوبی به حساب می‌آید. این بازی با تمام بسته‌های الحاقی، ۱۰ دلار قیمت دارد.

Dark Souls III از نسخه‌های قبلی سریع‌تر است و کمی از بازی Bloodborne یک بازی دیگر از From Software، الهام گرفته است. این کار بازگشتی به بازی اصلی و بسیاری از مکانیک‌های آن است. تنظیماتی در مورد نحوه عملکرد برخی از آن‌ها، مانند نفرین‌ها هم دارد. این نمره ۸ از ۱۰ در بررسی GameSpot’s Dark Souls III به خاطر بازی هیجان انگیز مبارزه‌ای و خلاقانه و چالش برانگیز است.

می‌توانید Dark Souls III را با قیمت ۱۵ دلار، بسته‌ی الحاقی با ۷/۴۹ دلار و بسته‌ی الحاقی The Ringed City را با قیمت ۷/۴۹ دلار تهیه کنید. از طرف دیگر، شما می‌توانید هر دو بسته‌ی الحاقی را در سیزن پس با قیمت ۱۲/۴۹ دلار دریافت کنید. یا Dark Souls III: Deluxe Edition با قیمت ۲۱/۲۴ دلار تهیه کنید، که بازی پایه است و هر دو محتوای اضافه را برای شما به ارمغان می‌آورد.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.